Шкільна форма

ТОП продажів

Шкільна форма «Мілана»

Як вибрати шкільну форму для хлопчика?

Красива, стильна і якісна шкільна форма для хлопчиків розвиває у Вашої дитини почуття стилю і смаку. Від зовнішнього вигляду Вашої дитини залежить багато чого: перше враження і подальше ставлення однокласників і вчителів, впевненість самого хлопчика в тому, що він виглядає стильно і прихильно.

1 Колір костюму

2 Правильний розмір

3 Як вибрати гарну форму

4 Який одяг потрібний хлопчикові в школу

Як вибрати шкільну форму для дівчинки?

При покупці шкільної форми ретельно вивчіть матеріал, з якого вона пошита - перевірте якість швів, щоб стібки були неширокими, а нитки - щільними і міцними. У складі тканини може бути присутною синтетика, але її повинно бути не більше 65%. До складу тканини може входити вовна, бавовна, віскоза.

1 Склад тканини

2 Основні характеристики якісного одягу

3 Як обрати

4 Вимоги до шкільної форми

5 Базовий гардероб шкільних речей для дівчинки

Як визначити склад тканини шкільної форми?

Зазвичай купуючи шкільну форму, ми можемо дізнатися про її склад виключно за інформацією зазначеної виробником на навісному і вшитому ярликах. Добре якщо заявлений склад відповідає фактичному. Але часто синтетика видається за натуральну тканину.

1 Склад тканин для шкільної форми

2 Види тканин для шкільної форми

3 Як визначити склад тканини

4 Натуральні тканини

5 Штучні тканини

6 Синтетичні тканини

Шкільна форма купити

Український виробник, швейна фабрика «МІЛАНА», займається проектуванням і виробництвом дитячого одягу з 1992 року. У 1994 наші дизайнери, конструктори і технологи розробили перший каталог зразків одягу для школярів. Спочатку це були тільки сарафани, сукні для дівчаток і брюки для хлопчиків. Ми мріяли випускати якісний і недорогий одяг для наших дітей. У радянські шкільні роки ходили в понурій коричневій формі, тому одяг для школярів синього, зеленого і бордового кольору сприймався як нове і докорінну зміну.

Діти проводять в школі 5-8 годин, тому ми намагаємося робити комфортний одяг для школярів, зручний для повсякденного носіння. Використовуємо сучасні тканини і фурнітуру. Пошиття виробів виконується строго з дотриманням всіх технологічних норм і ДСТУ. Ми виготовляємо одяг в декільках повнотних групах, це гарантує гарну посадку на фігурі дитини.

Основні вимоги до шкільного одягу: він повинен бути в діловому стилі, недорогий і комфортний. Щороку ми розробляємо нову колекцію шкільної форми і доповнюємо наше базову колекцію моделей, які вже стали класикою і користуються незмінною популярністю у покупців.

У фірмовому інтернет-магазині «Мілана» Ви можете замовити шкільний одяг і купити класом зі знижкою, придбати ошатний костюм з оксамиту для хлопчика на випускний вечір.

Якісна, красива і добротна шкільна форма не може коштувати дешево! Ціна виробу, пошитого в Україні, на 50% складається з ціни сировини.

Купуючи набір одягу для школярки намагайтеся вибирати вироби з великим вмістом натуральних волокон. На фото на сайті представлені різноманітні за фасонами і кольорами варіанти одягу для 1 клас, підлітків і повних дітей.

У розділі «Розпродаж» у нас на сайті представлені вироби минулого сезону, і Ви зможете недорого купити одяг для дітей.

Шкільна форма для дівчаток

Інтернет-магазин «Мілана» продає якісний дизайнерський одяг для школи вже 25 років. Наші професійні художники і конструктори мають великий досвід виготовлення швейної продукції для дівчаток різних вікових груп: молодшої, середньої та старшої. При розробці нових колекцій враховуються загальні тенденції розвитку моди, стилю і текстильних матеріалів. Для виробництва ми використовуємо тільки якісні тканини і фурнітуру. Щоб задовольнити більшу кількість покупців ми шиємо товари з різною повнотою, тобто в одному зрості ви зможете вибрати варіанти для дітей з різною статурою. Це забезпечить правильну посадку на фігурі.

Шкільна форма для хлопчиків

Щороку ми створюємо нові колекції з урахуванням актуальних трендів в чоловічій моді. Вироби для підлітків відрізняються від моделей для молодшої школи. Вони більш схожі на дорослі й діти в ній виглядають більш строго, солідно і презентабельно. Школярі старших класів бажають бути схожими на успішних бізнесменів і креативних творчих людей. Така продукція не може бути дешева, але ви отримуєте високу якість і модний дизайн. Хороші матеріали та пошиття на високотехнологічному обладнанні означає, що ціна не може бути низькою.

Купити шкільну форму в 1 клас

При виборі одягу в школу для першокласника зверніть увагу на склад тканини. Вона повинна містити не менше 35% натуральних волокон (вовна, бавовна, віскоза). Маленькі діти дуже рухливі - вибирайте вироби в яких дитині буде зручно рухатися і носити її кілька годин поспіль. Для зручності повсякденного догляду сучасним зайнятим мамам рекомендуємо купувати моделі з полівіскози, які добре носяться і не вимагають додаткових зусиль з прання і прасування. Наші вироби мають приємний зовнішній вигляд, довго експлуатуються, в них діти виглядають модно і стильно.

️🥋Шкільна форма ️👍Каталог ️❤️ТОП продажів