Про нас

Торгова марка "Мілана" відома на ринку одягу з 1992 р. "Мілана", це підприємство що постійно розвиваеться з своєю командою професійних фахівців в області моделювання та конструювання сучасної шкільної форми для хлопчиків і дівчаток, карнавальних костюмів, корпоративного одягу, уніформи та текстилю для ресторанів і кафе.

У 1994 р ТМ "Мілана" одна з перших запропонувала українському споживачеві колекцію сучасної шкільної форми, яка докорінно відрізнялася від традиційних радянських моделей коричневого кольору. Щорічно ми оновлюємо нашу "шкільну" колекцію новими моделями костюмів, піджаків дитячих і брюк для хлопчиків, жакетів, сарафанів спідниць і брюк для дівчаток відповідно до сучасних тенденцій моди.

Наша Шкільна форма відрізняється високою якістю виготовлення, хорошою посадкою на фігурі дитини і зручною ергономічною конструкцією. Форму для молодших класів ми пропонуємо з напіввовняних і полівіскозних тканин на вискозной або полівіскозной підкладці. Штани для першокласників і молодших класиків на гумці і з манжетами, що дозволяє їх подовжити на 3 см. В домашніх умовах.

Для наших покупців ми пропонуємо широкий розмірний ряд піджаків для хлопчиків, а також жакетів для дівчат включає вироби і нестандартних розмірів (великих повноти і ростові).

Нашим клієнтам ми гарантуємо високу якість товару, своєчасне виконання замовлень та гнучку систему знижок для оптових клієнтів. Ми зацікавлені в довгостроковому співробітництві зі своїми клієнтами.

Пропонуємо ознайомитись з асортиментом нашої продукції у фірмовому інтернет-магазині шкільної форми.

Нашi партнери
  • "Милана" Карнавал
  • Международный Лицей Гранд
  • Продюсерский центр BabyPhotoStar
  • Продюсерский центр Парадиз
  • Супермаркет Pозетка
  • Супермаркет Алло