Про нас

Український виробник, швейна фабрика «МІЛАНА», займається проектуванням і виробництвом дитячого одягу з 1992 року. У 1994 наші дизайнери, конструктори і технологи розробили перший каталог зразків одягу для школярів. Спочатку це були тільки сарафани, сукні для дівчаток і брюки для хлопчиків. Ми мріяли випускати якісний і недорогий одяг для наших дітей. У радянські шкільні роки ходили в понурій коричневій формі, тому одяг для школярів синього, зеленого і бордового кольору сприймався як нове і докорінну зміну.

Діти проводять в школі 5-8 годин, тому ми намагаємося робити комфортний одяг для школярів, зручний для повсякденного носіння. Використовуємо сучасні тканини і фурнітуру. Пошиття виробів виконується строго з дотриманням всіх технологічних норм і ДСТУ. Ми виготовляємо одяг в декільках повнотних групах, це гарантує гарну посадку на фігурі дитини.

Основні вимоги до шкільного одягу: він повинен бути в діловому стилі, недорогий і комфортний. Щороку ми розробляємо нову колекцію шкільної форми і доповнюємо наше базову колекцію моделей, які вже стали класикою і користуються незмінною популярністю у покупців.

У фірмовому інтернет-магазині «Мілана» Ви можете замовити шкільний одяг і купити класом зі знижкою, придбати ошатний костюм з оксамиту для хлопчика на випускний вечір.

У травні місяці ми приймаємо замовлення на вироби з нової колекції шкільної форми для хлопчиків і дівчаток. Нові моделі шкільної форми «Мілана» в повному обсязі ви зможете придбати з 10 липня. У нашому інтернет-магазині діє гнучка система знижок і безкоштовна доставка по Україні.

У розділі «Розпродаж» у нас на сайті представлені вироби минулого сезону, і Ви зможете недорого купити одяг для дітей.

Нашi партнери
  • "Милана" Карнавал
  • Международный Лицей Гранд
  • Продюсерский центр BabyPhotoStar
  • Продюсерский центр Парадиз
  • Супермаркет Pозетка
  • Супермаркет Алло