️🥋Шкільна форма ❤️Для дівчат 🎓Брюки 👍Брюки завужені до низу, з ременем чорні
Збільшити

Брюки завужені до низу, з ременем чорні

Артикул: БД-02124
Вибрати розмір:
Кольори:
810  
199 грн.
К-сть
Схоже з цього роздiлу
Рейтинг: 
4.85
6
1 2 3 4 5
Модель: БД-02124
Розпродаж:
Розпродаж
Колір:
Чорний
Тканина верху:
Віскоза: 35%, ПЕ: 65%
Підкладка:
Без підкладки
Шкільна форма:
Для дівчат
Виробник:
Україна, ТМ "Мілана"

Шкільні дівочі штани з низькою посадкою по талії, завужені до низу. З лівого боку розташована невелика декоративна кишенька "листочка". Ці стильні штани для дівчаток більш зручні та практичні, ніж шкільні спідниці - вони забезпечують повну свободу Вашій дівчинці і добре зберігають природне тепло в холодну пору року. В комплект до брюк входить якісний ремінь з натуральної шкіри.

Задня частина брюк оформлена вузькою кокеткою. На поясі і кокетці розташовані шльовкі, в які Ви можете вставити красивий поясок. Низ брюк підгортається 2 рази - це дозволяє подовжити виріб в будь-який момент, якщо Ваша дитина швидко росте.

Купити шкільні брюки і іншу брендову шкільну форму для Вашої дівчинки Ви можете в інтернет магазині «Мілана» Київ або в магазині, з приміркою всього, що Вам сподобалося. Ви знайдете всі розміри для дівчаток першокласників, молодшої школи і для підлітків. Якщо Вам потрібна гарна шкільна форма для повних дівчат, Ви можете легко знайти купити її в «Мілані» - наш вибір розмірів шкільної форми - найширший серед виробників на Україні.

Cупутнi товари
У наявності тільки військова форма. Шкільну форму розпродано