️🥋Військова форма ️Статті ❤️Як вибрати шкільну форму для хлопчика

Як вибрати шкільну форму для хлопчика

шкільна форма для хлопчика

Навіщо потрібна шкільна форма

Красива, комфортна, сучасна і якісна шкільна форма для хлопчиків покликана розвивати у дитини відчуття стилю та допомогти в майбутньому сформувати у дитини смак в одязі. Діти вже з першого класу повинні долучатися до того, що костюм - це щось більше, ніж просто одяг, це засіб комунікації. Від того, як людина виглядає, залежить, як з нею спілкуватимуться оточуючі. Шкільна форма завжди вважалася своєрідним атрибутом дисциплінованості та серйозного ставлення до навчання. Хороший, охайний костюм для хлопчика виглядає елегантно і додає непосидючим хлопчакам зібраності та впевненості.

Шкільна форма - це безсумнівно дисциплінуючий чинник, вона покликана згладжувати соціальну нерівність серед дітей, формувати почуття спільності і згуртованості з класом і школою. Шкільний одяг для хлопчиків не є щось, застигле в часі. Так, мода на шкільну форму теж існує, і для маленьких джентльменів вона має велике значення. Змінюється силует костюма, ширина лацкана або ширина брюк. У піджаку може бути одна або дві шліци, застібка на два або три ґудзики. Зараз у дитячих піджаках стали широко практикувати використання більш дорогий внутрішньої обробки, яка передбачає дві або більше внутрішніх кишені, комбінованої за формою та кольором підкладки, наявність кантів і декоративної строчки.

Який колір костюма вибрати для школи

Ідеальна шкільна форма - це форма в клубному стилі: стримані темні тони, тонка не яскраво виражена смужка. Психологи рекомендують для повсякденного носіння в школі вибирати дитині костюми темно-синіх, сірих або зелених відтінків. Така кольороваа гамма заспокоює, мобілізує розумову діяльність і налаштовує школярів на робочий лад.

При виборі костюма для школи слід мати на увазі, що шкільна форма для дітей - не святковий наряд, а діловий одяг, який школяр одягає 5-6 разів на тиждень, тому для неї кращі спокійні, приглушені тони. Яскраві кольори будуть сприяти підвищенню стомлюваності дитини і можуть викликати почуття роздратованості та втоми. Контрастне і, здавалося б, класичне поєднання чорного то білого кольорів в повсякденному носінні теж краще уникати, оскільки контрастні кольори здатні викликати головний біль.

Правильний розмір - запорука зручної шкільної форми

Існує думка, що в шкільному костюмі дитині буде незручно, він буде обмежувати його руху, і дитина буде відчувати дискомфорт. Так, звичайно, після літніх вільних шортів та футболок сама примірка і покупка вовняного костюма в розпал літнього сезону може викликати бурю обурення у вашої дитини. Але незручною буває тільки невдало підібрана чи погано зшита шкільна форма. Причина незручності може ховатися як у неправильній посадці і не зовсім вдалій конструкції шкільного костюма, так і в неякісній тканині, з якої він виготовлений. Піджак може десь пережимати або, навпаки, бути надмірно об'ємним, тканина може бути важкою, жорсткою або "кусучою". Дитина в такому костюмі буде почувати себе скутою, з постійним бажанням обсмикнути, поправити або просто негайно його зняти. Всього цього не буває в добре підібраному, пошитому з натуральних матеріалів шкільному костюмі. Такий костюм можна не тільки одягнути в школу, але й піти в ньому в театр або на день народження, якщо освіжити його яскравою метеликом з хустинкою або краваткою та жакардової жилеткою.

Питання незручності деякі батьки вирішують, купуючи шкільну форму з запасом об'єму та довжини. У результаті форма має вигляд як «з чужого плеча». Піджак сидить мішком, брюки в "гармошку", з численними складами над взуттям. Яким би дорогим і якісним при цьому не був такий костюм, він ніколи не буде прикрашати вашої дитини. При правильному підборі шкільна форма не повинна сковувати рухів дитини, але при цьому вона і не повинна бути занадто вільною. Найбільша помилка - «наш розмір, якщо не тисне». Це не вірно. Не поспішайте купувати перший же піджак, який «не тисне», порадьтеся з консультантом! Можливо, вам просто слід поміряти іншу модель або інший розмір. Вибір шкільного піджака з дуже довгими рукавами або занадто довгі брюки призводить до того, що костюм на дитині буде мати мішкуватий вид і виглядати як костюм з чужого плеча весь термін носіння. При цьому дитина заносить або забруднить його раніше, ніж доросте до запланованого вами розміру.

Дорогі батьки, при покупці шкільного одягу візьміть до уваги, що якщо зріст дитини збільшується на 6 см., То довжина рук збільшується всього на 2 см., а довжина ніг на 4 см.

Школа - другий дім для дитини-учня. Третю частину свого дитинства дитина проводить у стінах навчального закладу, тому завдання дорослих зробити перебування дитини в школі комфортним, зручним і цікавим. Особливу увагу слід приділити ретельному підбору шкільного гардеробу учня.

Як вибрати гарну форму

Шкільна форма повинна володіти рядом специфічних властивостей:

  • Бути комфортною в носінні, зручною по конструкції, не обмежувати свободу рухів.
  • Повинна бути зносостійкою, тканина не повинна бути дуже рихлою, інакше на ній незабаром з'являться "катишки".
  • Підкладка не повинна бути дуже тонкою і м'якою. Стібки на підкладці повинні бути 1,0-1,5мм довжиною, інакше вона у вас просто "поповзе".
  • Шкільний наряд повинен бути простий у догляді: не вимагати особливих умов чистки (прання) і постійного прасування. Тканина для шкільної форми не повинна сильно м'ятися.
  • Шкільна форма повинна бути витримана в діловому стилі, не переобтяжена декоративними елементами і яскравими кольорами.
  • Гардероб школяра повинен бути різноманітним, всі його елементи повинні добре поєднуватися між собою за кольором, стилем і фактурою.
  • Шкільний костюм для хлопчика краще купувати з напіввовняної або полівіскозной тканини, бажано на вискозной або полівіскозной підкладці. Хороші, якісні брюки для хлопчика обов'язково повинні бути з підколінниками. Для молодших школярів і повних дітей краще вибирати брюки з гумкою по поясу.

Який одяг купити хлопчикові в школу

Базовий шкільний гардероб для хлопчика:

  1. Нарядні сорочки - 2шт. Одна з них обов'язково повинна бути білого кольору, друга може бути блідо-блакитного або ніжно-бузкового кольору. Нарядна сорочка має бути з більш дорогої тканини з блискучою поверхнею, в жакардову смужку або з дрібним фактурним малюнком.
  2. Повсякденні сорочки - 3-4 шт. Повсякденні сорочки можуть бути легких пастельних тонів або в спокійну, ненав'язливу смужку. Краще вибирати сорочки з вмістом бавовни 65-80%, тому вони менше мнуться і за ними легше доглядати. Сорочка з 100% бавовни буде більш гігроскопічна, але ви будете витрачати пл 30 хв. свого часу на її прасування, а в результаті вже через 1-2 години шкарпетки, вона всерівно буде мати пом'ятий і недбалий вигляд.
  3. Тонкі трикотажні водолазки на кожен день - 2-3 шт. Для повсякденного носіння в школу добре підійдуть такі кольори: бежевий, блакитний, темно-синій, чорний, сірий. Водолазки зазвичай виготовляють з тонкого бавовняного полотна з додаванням еластану або віскози, вони легко перуться і найголовніше, їх можна не прасувати.
  4. Брюки - 2-3 пари. Брюками для хлопчика слід запастися - ця частина гардероба більш інших схильна до зносу.
  5. Жилет - один. Жилет може бути пошитий з тієї ж тканини що і штани або трикотажний. Костюм-двійка плюс святкове сорочка - відмінний варіант ошатною шкільного одягу.
  6. Піджак або теплий джемпер - один. Піджак повинен бути з напіввовняної або полівіскозной тканини, мати хорошу зручну посадку на дитині і обов'язково на підкладці, поєднуватися за кольором і фактурою з брюками. Для школяра в'язаний джемпер, безумовно, буде більш зручний в носінні, він простий у догляді і менш дорогий, ніж піджак.
У наявності тільки військова форма. Шкільну форму розпродано