Збільшити

Комплект зимової військової форми ЗСУ

Артикул: КЗ-001
Вибрати розмір:
5850 грн.
Рейтинг: 
0
1 2 3 4 5
Модель: КЗ-001
Виробник:
Україна, ТМ "Мілана"
Верх: Ріп-Стор (Бавовна -50%, Поліестер -50%). Утеплення: Поліестер -100% утеплювач Slimtex.
 
Костюм складається з верхньої куртки (парки) та штанів, а також з утеплюючої куртки та штанів. Така комплектація дозволяє використовувати цей костюм як у зимовий, так і міжсезонний період.
 
Верхня куртка має дві місткі нагрудні кишені із застібкою на стрічці велкро, дві об'ємні кишені на гудзику нижче лінії талії, з додатковими кишенями "рукогрійками" з флісу з боків (застібаються на блискавку). По 1й кишені розташовані на плечах. Застібається на тракторну блискавку з подвійним бігунком.
 
Рукави куртки мають анатомічний крій, що дає більшу свободу рухам. Під пахвами вставлені блискавки для вентиляції.
 
Парку виготовляють із зручним, великим незнімним капюшоном по краю якого, для жорсткості вставлений гнучкий дріт. Конструкція капюшона передбачає можливість його трансформації у комір, який можна зафіксувати на великий гудзик.
 
Штани вільного крою з високим, піднятим по спинці поясом. У штанах є 6 кишень: 2 бічні кишені; 2 об'ємних стегнових; 2 задніх з блискавкою. Ширина штанів по талії регулюється затяжниками з липучками, що дозволяє стягнути штани до 10 см.
 
Утеплююча куртка крою "реглан", виготовлена з простібаної плащової тканини, на сучасному тонкому утеплювачі Slimteх. Який з одного боку гарантує високі теплоізоляційні властивості, з іншого, не перешкоджають свободі рухів. Застібається на блискавку з двома собачками та захисний клапан на застібці-липучці. Штани, звужені вниз з анатомічним коліном і з високим, піднятим по спинці поясом.
 
Утеплений комплект у разі потреби можна одягати як самостійний виріб.
Схоже з цього роздiлу
У наявності тільки військова форма. Шкільну форму розпродано