️🥋Шкільна форма ❤️Для хлопчиків 🎓Ремені 👍Ремінь дитячий "Крокодил"
Збільшити

Ремінь дитячий «Крокодил»

Артикул: РМ-1
Вибрати розмір:
175 грн.
К-сть
Схоже з цього роздiлу
Рейтинг: 
5
4
1 2 3 4 5
Модель: РМ-1

Чорний ремінь з якісної штучної шкіри стильно доповнить шкільний гардероб Вашого хлопчика. Універсальна ширина і розміри виробу роблять цей дитячий ремінь зручним для повсякденного носіння з будь-яким одягом, не тільки в школу, але і на зміну.

Дутий брючний ремінь м'який на дотик і щільний, розрахований на тривале носіння. Із зовнішнього боку він гладкий, покритий легкою текстурою натуральної шкіри. З внутрішньої сторони цей дитячий ремінь забарвлений в світло-коричневий колір і має фактуру замші.

Пряжка ременя має закруглені краї і виконана з сріблястого металу. При необхідності її можна легко переставити, укоротив виріб до потрібної Вам довжини.

Швидко вкоротити ремінь Ви можете вдома, озброївшись парою простих інструментів. В першу чергу, відміряйте зайву довжину і відріжте її звичайними ножицями з боку пряжки. Отвір в поясі можна виконати за допомогою шила. Пряжка ременя закріплена невеликим болтом, який розкручується викруткою - хресний або плоскою. Після того, як Ви пробили новий отвір і вкоротили пояс по довжині, переставте пряжку на нове місце, і щільно закрутіть гвинт, бажано до упору. Тепер Ваша дитина буде носити пояс, який точно підходить їй за розміром.

Ширина ременя: 3 см.

Довжина ременя: 80 см. (Потрібну довжину вказуйте в коментарі до замовлення).

Колір фурнітури: срібний.

Дитячий брючний ремінь Ви можете купити недорого в інтернет магазині фірми «Мілана», в комплект до шкільної форми для Вашого хлопчика.

У наявності тільки військова форма. Шкільну форму розпродано