Збільшити

Ремінь шкільний «Зебра»

Артикул: РМ-3
Вибрати розмір:
175 грн.
К-сть
Схоже з цього роздiлу
Рейтинг: 
4.15
8
1 2 3 4 5
Модель: РМ-3

Дитячий ремінь з натуральної шкіри доповнює шкільну форму для Вашого хлопчика. Красивий і якісний виріб підходить до всіх шкільних штанів та іншого одягу на зміну в школу, завдяки своїм зручним розмірам.

Геометричний візерунок на зовнішній поверхні пояса поєднується має об"ємну структуру. У поясі є 5 отворів для регулювання розміру.

Пряжка виконана зі сріблястого металу. При необхідності Ви можете легко її переставити і вкоротити ремінь до потрібної Вам довжини.

Щоб зробити ремінь коротше, Вам знадобляться прості домашні інструменти і трохи часу. Для початку, відкрутіть гвинт пряжки викруткою, відміряйте зайву довжину ременя і відріжте її з боку пряжки. Орієнтуючись на розташування отворів в поясі, пробийте додатковий отвір для гвинта, шилом або дироколом. Приклавши пряжку до поясу, щільно закрутіть гвинт, закріпивши пряжку на новому місці. Тепер пояс буде добре сидіти на маленькій дитині.

Ширина ременя: 3 см

Довжина ременя: 80 або 100 см. (Потрібну довжину вказуйте в коментарях до замовлення).

Колір фурнітури: срібний

Вибрати й купити дитячий шкіряний ремінь в комплект до шкільної форми для хлопчика в інтернет магазині «Мілана» Ви можете недорого. Всі ремені виготовлені в Україні, так само, як і шкільна форма «Мілана». Потримайте національного представника - придбайте якісний одяг в школу від українського бренду!

У наявності тільки військова форма. Шкільну форму розпродано