Збільшити

Ремінь шкіряний дитячий

Артикул: РМ-4
Вибрати розмір:
175 грн.
К-сть
Схоже з цього роздiлу
Рейтинг: 
5
5
1 2 3 4 5
Модель: РМ-4

Чорний ремінь з якісної натуральної шкіри виробництва Італіі. Це необхідний елемент в шкільному гардеробі Вашого хлопчика, який носиться не тыльки зы шкыльною формою, а й з іншиими речами. Універсальна ширина, розміри вироби та стильний зовнішній роблять цей дитячий ремінь зручним для повсякденного носіння з будь-яким одягом в школу.

Щільний шкіряний брючний ремінь, розрахований на тривале носіння протягом декількох років. Із зовнішнього боку він гладкий.

Пряжка ременя виконана з міцного сріблястого металевого сплаву. При необхідності пряжку можна легко переставити і вкоротити виріб до потрібної Вам довжини.

Швидко вкоротити ремінь Ви можете в домашніх умовах, озброївшись кількома простими інструментами. Відміряйте зайву довжину і відріжте її гострими ножицями з боку пряжки. Додатковий отвір для пряжки в поясі можна виконати за допомогою шила. Пряжка ременя закріплена невеликим болтом, який розкручується. Після того, як Ви пробили новий отвір і вкоротили пояс, переставте пряжку на нове місце, і щільно закрутіть гвинт. Тепер Ваша дитина буде носити пояс, який точно підійде їй за мірками.

Ширина ременя: 3 см

Довжина ременя: 80 см. 

Колір фурнітури: срібний

Дитячий брюк ремінь Ви можете купити недорого в інтернет магазині фірми «Мілана», в комплект до шкільної форми для Вашої дитини.

У наявності тільки військова форма. Шкільну форму розпродано