️🥋Шкільна форма ❤️Для дівчат 🎓Сарафани 👍Сарафан напіввовняний з вишивкою чорний
Збільшити

Сарафан напіввовняний з вишивкою чорний

Артикул: С-03101
Вибрати розмір:
Кольори:
720  
498 грн.
К-сть
Схоже з цього роздiлу
Рейтинг: 
3.65
6
1 2 3 4 5
Модель: С-03101
Колір:
Чорний
Шкільна форма:
Для дівчат
Підкладка:
Віскоза: 48%, ПЕ: 52%
Тканина верху:
Вовна: 45%, ПЕ:55%
Виробник:
Україна, ТМ "Мілана"

Шкільний сарафан з чорної або темно синьою напіввовняної тканини - це зручна і красива тепла шкільна форма для Вашої дівчинки. Виріб добре доповнює шкільний гардероб Вашої дитини, підходить для щоденного носіння.

На поличці сарафана виконана вишивка у вигляді рослинного орнаменту. У нижній частині поличок прорізні кишені з листочками. Спереду і ззаду спідниці закладено по 5 односторонніх складочок. Застібка по спинці на блискавку.

Для зручності в експлуатації сарафан виготовляється на гладкій полівіскозной підкладці. Ваша дитина зможе швидко переодягатися, коли на спец-предметах потрібен одяг на зміну, а вранці Ви самі зможете за кілька секунд тепло одягнути Вашу дівчинку в школу.

Сарафан виготовлений з щільної тканини з тефлоновим покриттям, що значно полегшують догляд за одягом школяра. Виріб мало мнеться, відштовхує зайву вологу, стійке до забруднення. Тефлонове покриття забезпечує природний повітряно-тепловий обмін з оточенням, вона не має запаху і успішно пройшла дерматологічні випробування якості.

У розмірній сітці цього виробу є великі і маленькі розміри, зокрема для повних невисоких дівчаток. Купити будь-який виріб за ціною виробника Ви можете в брендовому інтернет магазині або на точці продажу в Києві.

Cупутнi товари
У наявності тільки військова форма. Шкільну форму розпродано