️🥋Шкільна форма ❤️Для дівчат 🎓Сарафани 👍Сарафан з рукавом "крильце" синій
Збільшити

Сарафан з рукавом «крильце» синій

Артикул: С-02135
Вибрати розмір:
Кольори:
1056  
199 грн.
К-сть
Схоже з цього роздiлу
Рейтинг: 
4
5
1 2 3 4 5
Модель: С-02135
Колір:
Синій
Тканина верху:
Віскоза: 35%, ПЕ: 65%
Підкладка:
Віскоза: 48%, ПЕ: 52%
Шкільна форма:
Для дівчат
Розпродаж:
Розпродаж
Виробник:
Україна, ТМ "Мілана"

Шкільний сарафан цієї моделі пошитий дуже вільним, із завищеною талією і пишними рукавами в формі «крилець». На поличці цього сарафана, який буде носити в школу Ваша дівчинка, розташована фігурна кокетка з обробкою атласним кантом. На рельєфах закріплені бантики з блискучої, двосторонньої атласної стрічки, що гармонує з виробом за кольором.

На передній половинці спідниці виробу є дві бантові та дві односторонні склади, завдяки яким сарафан вільний і зручний для тривалого носіння - наприклад, на післяшкільні заняття і продовженого дня в школі. На задній половинці спідниці в цій моделі ми розташували 2 зустрічні склади.

Збираючи дитину в школу вранці, Ви оціните зручну блискавку на спинці сарафана - вона легко і швидко застібається одним рухом і добре фіксується.

Внутрішня частина сарафана оброблена поліскозною підкладкою з гарним блиском. Завдяки їй виріб зсередини гладкий і приємний на дотик, його зручніше носити в поєднанні з блузою або гольфом.

На офіційному сайті «Мілана» Київ і точках продажу шкільної форми нашої фірми Ви знайдете цей стильний сарафан в широкому виборі розмірів. Ви можете купити сарафан з пишним рукавом «крильце» для дівчинки першокласниці, для юної леді молодшої школи. На розмірній сітці під фото Ви можете знайти ексклюзивні розміри цієї моделі для невисоких і повних дівчат.

Cупутнi товари
У наявності тільки військова форма. Шкільну форму розпродано