Краватки для дівчаток


Звичний елемент чоловічого класичного костюма краватка, перекочував спочатку в жіночий гардероб, а потім і в шкільну форму для дівчаток. Яскраві, барвисті краватки роблять шкільний костюм більш стильним і сучасним. Краватка для дівчинки з одного боку це модний аксесуар, а з іншого може служити недорогим символом приналежності до певної школи, класу, групи. Краватка в шкільній формі для дівчинки допомагає виділитися з натовпу однокласників і прекрасно поєднується з діловим стилем.
 
Шкільні краватки для дівчаток можуть бути як з однотонної тканини, так і з тканини в клітинку або жакардовим малюнком.
 
Краватки можуть бути довгими і короткими, вузькими або широкими, вибір тут не обмежений, все залежить від того який образ ви хочете створити.
 
Добре виглядають на шкільному одязі для першокласників і старшокласниць «краватки-метелики» або «галстук-вушка» з картатої тканини в тон спідниці, сарафана або гладкі та однотонні. Наша краватка «вушка» застібається на гачок з регулятором і еластичну резинку, що робить її придатною під будь-який розмір.
 
Також можна підкреслити свою індивідуальність і красивою шийною хусткою, яка використовувалася раніше тільки в чоловічому костюмі.
У наявності тільки військова форма. Шкільну форму розпродано