Спідниці

Виберіть Зріст:
Виберіть Колір:

Шкільні спідниці

Шкільна спідниця є невід'ємною складовою шкільної форми для дівчинки. Жоден урочистий захід не обходиться без цього наряду. Білі бантики і колготки, святкові блузочка й спідничка - основа гардеробу на будь-яке шкільне свято.

Модні шкільні спідниці

На сьогоднішній день практично у кожної школярки є модна спідниця в школу. Тенденції в моді змінюються, а форма для школи залишається класичним одягом. Тому з року в рік у тренді залишаються модними такі моделі як сонце кльош (розкльошені), напівсонце, дзвін або дзвіночок, а також плісе. Для першокласників купують спідниці кльош або в складку, які не сковують рухи юних непосид, а для старшокласників і для підлітків вибирають «олівець» - прямі, більш строгого крою.

Крім фасонів велику роль грає і колір виробу. Його диктує або колірна гамма школи або батьки вибирають забарвлення на свій розсуд. Це може бути як синій, чорний, сірий колір, так і клітинка (красива шотландка).

Купити шкільну спідницю

Асортимент нашого магазину дозволяє підібрати для школярки спідничку з ідеальною посадкою по фігурі. У нас можна замовити вироби для повних діток і для худеньких на резинці, оскільки в розмірній сітці існує і зріст і повнота.

ТМ Мілана потішить батьків своєю ціною і якістю одягу, а школярок - модними моделями і кольорами. Тисячі задоволених клієнтів по всій Україні підтверджують високу якість пошиття виробів.

Жакети
Сарафани
Спідниці
Комплекти
Брюки
Блузки
Краватки
Піджаки
Брюки
Жилети
Костюми
Сорочки
Теніски
Краватки
Ремені
Спортивний одяг
Куртки
Нарядні костюми