Костюми


Шкільні костюми для хлопчиків

Можуть бути пошиті з гладкою темно-синьої тканини, чорної, сірої або бути в смужку, ненав'язливу і делікатну. Костюм трійка (піджак, брюки, жилет) добре себе зарекомендував як шкільна форма для першокласників і старшокласників.

Ми пропонуємо недорогі якісні костюми в смужку від українського виробника для повних дітей і першокласників. Перейшовши за посиланням «Виміри виробів», ви зможете дізнатися розміри: довжини і ширини виробів.

Костюм для школи для хлопчиків

Краще купувати на віскозній або полувіскозній підкладці. Можуть бути двобортні (коли ґудзики пришиті в два ряди) і однобортні. З високою застібкою на 3 ґудзики, на 2 ґудзики або на один ґудзик.

Брюки можуть бути з регульованою резинкою на поясі або на щільному корсажі. На манжеті або без - це вже вплив моди!

Стильний, модний костюм двійка в стилі кежуал обов'язково сподобається молодому джентльменові. На фото представлені наявні.

Купити шкільний костюм для хлопчика

Синій або чорний колір - будь-який можна купити в інтернет-магазині «Мілана» з безкоштовною доставкою по Україні при покупці продукції на суму 2 тис. грн. У нас є в наявності сірий - двійка і трійка - для хлопчика 7 років. Можна підібрати для хлопчика 14 років. Для хлопчика в 4 клас можна купити класичний дитячий напіввовняний костюм двійка на віскозній підкладці в розділі розпродаж.

У наявності тільки військова форма. Шкільну форму розпродано