Шкільна форма інтернет магазин


Шкільна форма для дівчаток

Інтернет-магазин «Мілана» продає якісну дизайнерський одяг для школи вже 25 років. Наші професійні художники і конструктори мають великий досвід виготовлення швейної продукції для дівчаток різних вікових груп: молодшої, середньої та старшої. При розробці нових колекцій враховуються загальні тенденції розвитку моди, стилю і текстильних матеріалів. Для виробництва ми використовуємо тільки якісні тканини і фурнітуру. Щоб задовольнити більшу кількість покупців ми шиємо товари з різною повнотою, тобто в одному зрості ви зможете вибрати варіанти для дітей з різною статурою. Це забезпечить правильну посадку на фігурі.

Шкільна форма для хлопчиків

Щороку ми створюємо нові колекції з урахуванням актуальних трендів в чоловічій моді. Вироби для підлітків відрізняються від моделей для молодшої школи. Вони більш схожі на дорослі й діти в ній виглядають більш строго, солідно і презентабельно. Школярі старших класів бажають бути схожими на успішних бізнесменів і креативних творчих людей. Така продукція не може бути дешева, але ви отримуєте високу якість і модний дизайн. Хороші матеріали та пошиття на високотехнологічному обладнанні означає, що ціна не може бути низькою.

Купити шкільну форму в 1 клас

При виборі одягу в школу для першокласника зверніть увагу на склад тканини. Вона повинна містити не менше 35% натуральних волокон (вовна, бавовна, віскоза). Маленькі діти дуже рухливі - вибирайте вироби в яких дитині буде зручно рухатися і носити її кілька годин поспіль. Для зручності повсякденного догляду сучасним зайнятим мамам рекомендуємо купувати моделі з полівіскози, які добре носяться і не вимагають додаткових зусиль з прання і прасування. Наші вироби мають приємний зовнішній вигляд, довго експлуатуються, в них діти виглядають модно і стильно.