Збільшити

Штани мультикам

Артикул: ББ-01
Вибрати розмір:
1600  
1400 грн.
Схоже з цього роздiлу
Рейтинг: 
0
1 2 3 4 5
Модель: ББ-01
Виробник:
Україна, ТМ "Мілана"

Штани мають анатомічний крій, з підрізами на передній і на задній половинці штанів над і під коліном, це забезпечує більшу зручність і свободу рухів. Застібаються штани на блискавку та ґудзик. Ширина по талії регулюється затяжниками з липучками, що дає змогу стягнути штани по талії до 10 см.

Пояс високий, на ньому розташовані п'ять широких шльовок по 2,5 см для кріплення ременя шириною до 8 см. Шльовки закріплені для міцності шовом "зигзаг" і з внутрішньої сторони під них підставлені підсилювачі, щоб шльовки не виривалися за великих навантажень.

В області колін нашито посилення. У наколінниках знизу виконано отвір для додаткових пом'якшувальних вставок (до комплекту не входять), який затуляється на липучку Velcro.

Для запобігання потраплянню пилу, сміття та комах у взуття, внизу штанів пришиті пильовики, які регулюються шнуром. Для більш щільної фіксації низу штанів навколо черевика, внизу розташовані затяжники з липучками.

З боків штанів пришито дві великі, основні ("вантажні") кишені з клапаном і застібкою на два великі ґудзики. Вони мають зручний, просторий вхід для зручності роботи в тактичних рукавичках. Для додаткової міцності ці кишені пришиті подвійним шовом. Загалом у штанах є 9 кишень:

  • 2 бічних;
  • 2 об'ємних стегнових;
  • 1 всередині правої стегнової кишені, з гумкою;
  • 2 задніх із "блискавкою";
  • 2 нижніх накладних (на гомілці) з клапаном на ґудзику, для носіння малогабаритного спорядження.
У наявності тільки військова форма. Шкільну форму розпродано