️🥋Шкільна форма ❤️Для дівчат 🎓Спідниці 👍Спідниця в клітинку 21 Століття
Збільшити

Спідниця в клітинку  ⅩⅩⅠ Століття

Артикул: Ю-02142
Вибрати розмір:
Кольори:
638  
299 грн.
К-сть
Схоже з цього роздiлу
Рейтинг: 
4.45
9
1 2 3 4 5
Модель: Ю-02142
Колір:
В клітинку
Тканина верху:
Віскоза: 35%, ПЕ: 65%
Підкладка:
Без підкладки
Шкільна форма:
Для дівчат
Виробник:
Україна, ТМ "Мілана"
Шкільна спідниця із полівіскози, в кругову складку, розташовану під кокеткою. Красива класична модель цієї шкільної форми поєднується зі шкільними аксесуарами, гольфами або блузами, які Ваша дитина носить до навчального закладу.
 
На пояс, з правого боку, нашиті декоративні шльовки у вигляді символу "ХХІ Століття". Для регулювання об"єму талії з боків спідниці вставлена резинка, яка забезпечує зручне носіння протягом всього дня.
 
На кокетці спідниці знаходяться дві прорізних кишеньки, в які можна скласти дуже "потрібні речі" для дитини. Спідниця застібається на блискавку і гудзик.
 
Спідниця пошита з полівіскозної тканини, що забезпечує легкий догляд за цим шкільним одягом. Шкільна форма з полівіскози в красиву шотландську клітинку розрахована на молодшу школу, першокласників та дівчаток підлітків.
 
Шкільні костюми з полівіскозної тканини користуються великим попитом серед батьків, які піклуються про те, щоб їх дитина завжди була в стильному і якісному одязі. Спідниця з цієї тканини легко прасується і переться, довго залишається чистою і стійкою до механічних пошкоджень і забруднень. Купити шкільну спідницю потрібного Вам кольору і розміру Ви можете за ціною виробника, на фірмовому сайті; якщо перед покупкою Ви хочете приміряти на дитину різні моделі, відвідайте наш склад магазин в місті Києві.
У наявності тільки військова форма. Шкільну форму розпродано