️🥋Військова форма ❤️Для дівчат 🎓Спідниці 👍Спідниця прямого силуету, зі стразами синя
Збільшити

Спідниця прямого силуету, зі стразами синя

Артикул: Ю-02137
Вибрати розмір:
Кольори:
704  
199 грн.
К-сть
Схоже з цього роздiлу
Рейтинг: 
4.4
5
1 2 3 4 5
Модель: Ю-02137
Колір:
Синій
Тканина верху:
Віскоза: 35%, ПЕ: 65%
Підкладка:
Без підкладки
Шкільна форма:
Для дівчат
Розпродаж:
Розпродаж
Виробник:
Україна, ТМ "Мілана"

Шкільна спідниця прямого силуету, на витонченій кокетці, це класична шкільна форма «Мілана», пошита за високими стандартами стилю приватних шкіл і ліцеїв. Вона виготовлена з полівіскози основних "шкільних" кольорів - чорного або глибокого синього. Вибирайте той варіант, який відповідає естетичним вимогам у Вашому навчальному закладі і красиво поєднується зі шкільним гардеробом Вашої дитини. Полівіскоза, з якої зшита спідниця, легко і швидко чиститься, довго зберігає початковий колір і фактуру,

У шві, на передній частині кокетки, розташовані дві прорізних кишені з клапанами. Ці стильні деталі, прикрашені кристально-прозорими стразами, підкреслюють незвичайну форму кишень, надають спідниці витонченості.

В середньому шві задньої половинки спідниці закладений невеликий фігурний виріз - шліца. Завдяки цій деталі спідниця стає ще більш зручною, в ній можна вільніше ходити і швидше рухатися.

У пояс спідниці вставлена гумка, що м'яко облягає талію і регулює розмір виробу. Спідниця з еластичною гумкою з боків не стискує талію, зручно носиться на протязі всього навчального дня і після школи, в групі подовженого дня, гуртках і на індивідуальних заняттях. В пояс спідниці вставлені функціональні шльовкі, розраховані на гарний неширокий пояс, яким Ви урізноманітите шкільну форму Вашої дівчинки.

Інтернет магазин шкільної форми «Мілана» здійснює пошиття одягу в школу на фірмовому підприємстві в Києві, тому ми пропонуємо Вам широку розмірну сітку для цієї стильної спідниці. Ви знайдете якісно пошиту, зручну форму для першокласника і для молодшої школи, зокрема для невисоких повних дівчат. Шкільна форма для повних дітей шиється в таких же моделях, як і інші розміри цього виробу, в аналогічному забарвленні і матеріалах.

Cупутнi товари
У наявності тільки військова форма. Шкільну форму розпродано