️🥋Військова форма ️Співпраця зі школами

Співпраця зі школами

     Колекція шкільної форми Торгової Марки "Мілана" - унікальна лінія з вишуканим класичним дизайном, що дозволяє створити єдиний стиль не тільки для класу, але і цілої школи, не втрачаючи індивідуальності кожного учня.
 
      Ми працюємо зі школами Києва та інших областей України з 1994 року. При розробці конструкцій шкільної форми ми враховуємо антропологічні особливості будови фігури дітей шкільного віку, а також рекомендації Міністерства Охорони Здоров'я, побажання директорів шкіл, батьків і школярів.
 
Переваги покупки шкільної форми ТМ "Мілана":
 
- Широкий вибір сучасних моделей шкільної форми;
- Використання напіввовняних тканин з тефлоновим покриттям, що забезпечує підвищену зносостійкість і простоту догляду;
- Використання якісних полівіскозних тканин, що забезпечують несминаемость і дозволяють стирати вироби в домашніх умовах;
- Використання полівіскозной підкладки;
- Для дітей молодшої шкільної групи для забезпечення ідеальної посадки на будь-яку фігуру регулювання повноти здійснюється за рахунок резинки в поясі;
  - Лекала нашої шкільної форми розроблені з урахуванням антропологічних особливостей фігур дітей;
- Збільшення терміну носіння шкільної форми за рахунок регулювання довжини манжет на рукавах і на брюках, перестегіваніі бретелей на сарафанах;
- Повний розмірний ряд з 60 по 84 розмір, кожен розмір Готується в 3-5 ростах;
- У багатьох моделях шкільної форми "Мілана" присутні серійно випускаються розміри форми для повних і худих дітей;
- Можливість індивідуального виготовлення на нестандартну фігуру або підгонка стандартного вироби під Ваш розмір і зростання;
 - Замовляючи у нас шкільну форму класом або школою, Ви отримуєте гуртові знижки:
  • -при замовленні від 95 000 грн. до 400 000 грн. - 10%
  • -при замовленні від 400 000 грн. - 15%

При роботі зі школами ми гарантуємо:
 
- Консультації та допомогу у складанні єдиного стилю для Вашої школи або класу;
- Безкоштовну доставка по всій території України до складу компанії "Нова пошта" у вашому місті, а по Києву та Київській області до дверей школи;
- Протягом навчального року батьки можуть набувати шкільну форму в роздріб за встановленими оптовими цінами для школи;
- Багатодітним сім'ям та дітям-інвалідам надається знижка 50% (при пред'явленні відповідного посвідчення), знижка надається на кількість не більше 2-х чоловік в класі.
- 100% знижку на на один комплект форми для дітей, батьки яких загинули під час бойових дій в зоні АТО;
- Дітям вчителів при укладенні договору зі школою надається знижка 50%;
- Знижка 50% на один комплект шкільної форми організатору або відповідальній особі, що займається замовленням шкільної форми. Знижка надається тільки чотирьом організаторам (відповідальним особам) на школу, при загальному замовленні школи на суму не менше ніж 200 тис. Грн.
- Виконання всіх зобов'язань згідно з Договором у встановлені терміни, у повному обсязі і у відповідності з діючими стандартами і нормативами якості;
- Обмін виробів на інший колір / розмір / фасон протягом навчального року (якщо вони не було у використанні, збережені бирки та упаковка). При нерівноцінному обміні (різниця в ціні виробу в залежності від розміру і фасону) провадиться перерахунок ціни;
 
Схема оформлення замовлення на шкільну форму ТМ "Мілана" від школи:
 
1. Для зручності роботи і прискорення процесу офрмлення та узгодження замовлення школі необхідно вибрати свого представника (Відповідальу особу), який буде безпосередньо спілкуватися з усіх питань з менеджером компанії "Мілана".
Функції Відповідального особи від школи, класу:
  -складання замовлення по розмірами і ростам за прізвищами для кожного класу;
  -заповнення зведеного Листа Замовлення на школу;
  -збір грошових коштів;
  -взаіморозрахунки з компанією "Мілана";
  -видача готових замовлень по класах;
  -обмін і повернення шкільної форми.
 
2. Ми привозимо в школу зразки обраних моделей у всіх розмірах на 3-5 робочих днів, щоб батьки могли правильно визначити потрібний їм розмір і зростання.
3. Батьки самостійно знімають мірки зі своєї дитини (обхват грудей, обхват талії, зріст) нічого не додаючи «на виріст» (при побудові лекал ми вже врахували всі припуски) і передає ці відомості Відповідальній особі для внесення до загальньої заявку.
4. Всі батьки оплачують передоплату в розмірі 50% вартості свого індивідуального замовлення Відповідальній особі, яке перераховує їх на наш розрахунковий рахунок.
5. Після повідомлення про готовність загального замовлення до відвантаження, Відповідальна особа має зробити остаточний розрахунок за замовлений товару будь-яким зручним способом:
 
- На розрахунковий рахунок або в касу підприємства;
- Готівкою при отриманні товару;
- На картку "Приват банку".
 
     Самостійні звернення батьків за замовленням шкільної форми в наші магазини і безпосередньо на фірму ЗАБОРОНЕНІ! Всі питання вирішуються безпосередньо тільки через Відповідальну особу.
 
     Розміри і рости в Листі Замовлення є стандартним. Для дітей з нестандартними розмірами ми можемо запропонувати індивідуальне пошиття в нашому ательє. Вартість індивідуального виготовлення на 50% вище від вартості стандартною моделі.
У наявності тільки військова форма. Шкільну форму розпродано