️🥋Шкільна форма ❤️Для дівчат 🎓Жакети 👍Жакет з вишивкою з напіввовняної тканини синій
Збільшити

Жакет з вишивкою з напіввовняної тканини синій

Артикул: ЖД-03101
Вибрати розмір:
Кольори:
1550  
199 грн.
К-сть
Схоже з цього роздiлу
Рейтинг: 
2
2
1 2 3 4 5
Модель: ЖД-03101
Тканина верху:
Вовна: 45%, ПЕ:55%
Підкладка:
Віскоза: 48%, ПЕ: 52%
Колір:
Синій
Шкільна форма:
Для дівчат
Розпродаж:
Розпродаж
Виробник:
Україна, ТМ "Мілана"

Жакет з напіввовняної тканини з тефлоновим покриттям, на полівіскозной підкладці. Ця класична шкільна форма для дівчаток підходить для повсякденного носіння в школу і на зміну, в шкільний гардероб Вашої дитини.

Жакет для дівчинки виконаний за мотивами українського народного одягу: підрізи по поличці і спинці, складочки на рукавах надають своєрідний колорит і неповторність образу своєї власниці. Воріт і накладні кишені прикрашені машинною вишивкою. Жакет можна носити кілька років за рахунок подовження рукава за допомогою відвертання манжета.

Жакет виготовлений з тканини з тефлоновим покриттям, що значно полегшують догляд. Виріб довго залишається чистим, відштовхує бруд і вологу, мало мнеться. Тефлонове покриття безпечне, пройшло медичні випробування і відповідає нормам дитячого одягу, включаючи дерматологічні.

В інтернет магазині «Мілана» Ви знайдете жакет для школи в великому асортименті розмірів. Ви можете купити жакет для маленької дівчинки першокласниці, дітей молодшої школи і підлітка. В наявності є ексклюзивні великі розміри для повних дівчат.

Cупутнi товари
У наявності тільки військова форма. Шкільну форму розпродано